Aplikacje internetowe

Aplikacje internetowe

- znane również jako aplikacje webowe, czy aplikacje internetowe, to programy, do których mamy dostęp za pomocą przeglądarki internetowej. W pracy aplikacji pośredniczy serwer WWW, np. Apache oraz baza danych np. MySQL.

Dzięki takiemu modelowi oprogramowania, jesteś niezależny od czasu i miejsca w których chcesz skorzystać z funkcjonalności, których potrzebujesz. Możesz znajdować się gdziekolwiek, wystarczy, że masz dostęp do przeglądarki i Internetu. Najważniejszą cechą projektowanych przez nas aplikacji dedykowanych jest proces wspólnego z Klientem określania funkcjonalności tworzonego systemu. Dzięki temu finalny produkt jest w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Co oferują aplikacje internetowe projektowane przez naszą firmę?

aplikacje internetowe Poznań
 • Dopasowane rozwiązanie

  Każdy projekt rozpoczynamy od zapoznania się z procesami klienta, aby jak najlepiej dopasować aplikację do jego potrzeb.

 • Obsługa przez przeglądarkę internetową

  Dzięki takiemu rozwiązaniu klient nie ponosi kosztów związanych z instalacją i aktualizacją systemu na komputerach użytkowników.

 • Integracja z systemami zewnętrznymi

  Systemy mogą zostać połączone z innymi systemami, które dysponują interface-em API: systemy księgowe, portale internetowe (np. Allegro, otoMoto, Gratka), systemy kurierskie.

 • Zabezpieczenie danych

  Dla bezpieczeństwa danych zebranych w systemie istnieje możliwość synchronizacji w czasie rzeczywistym na dwóch odrębnych serwerach.

Zalety stosowania aplikacji dedykowanych

1 Instalacja wyłącznie na serwerze. Aplikacja internetowa znacząco ogranicza koszty wdrożenia, oraz nie wpływa na dotychczasowe oprogramowanie zainstalowane na stanowiskach klienckich.
2 Dostępność do aplikacji internetowej poprzez sieć Internet. Aplikacja dostepna jest z każdego miejsca na świecie poprzez globalną sieć.
3 Możliwość automatycznego informowania (alerty systemu). Informowanie pracowników (np. poprzez wysłanie maila) o niepokojących zdarzeniach, które zaobserwuje aplikacja (brak przedłużenia umowy z dostawcą, niepokojące wyniki finansowe, kończący się przegląd techniczny urządzeń).
4 Łatwość w dalszym rozwoju oprogramowania i jego aktualizacji. Dzięki centralnej instalacji, aktualizację systemu wykonuje się jedynie na serwerze.
5 Obsługa niezależna od systemu operacyjnego. Działanie aplikacji internetowych niezależnie od systemu operacyjnego na komputerze użytkownika (Windows, Linux, Mac).
aplikacje internetowe w poznaniu